Jak nakupovat » Zákazníci ze Slovenska
Zákaznící ze Slovenska

Vítáme u nás i naše milé zákaznice ze Slovenska. Pokud se chystáte u nás objednat látky či jiné zboží, pak zde je základní přehled možností plateb a dopravy na Slovensko:

Platba předem či dobírka:

Platba předem: Zákazníci ze Slovenska mohou platit bankovním převodem na EUR účet ve FIO bance 2400085583/8330. Tento účet se chová jako běžný slovenský účet, není proto k převodu potřeba IBAN a při převodu peněz neplatíte poplatky za mezinárodní platbu.

Dobírka: Cenu dobírky zadávám dopravci v českých korunách, dopravce ji pak následně převádí na EUR následujícím směnným kurzem: aktuálním kurzem ČSOB deviza nákup sníženým o 1 %. Výsledná částka se tak může mírně lišit od částky, kterou vidíte v objednávce a v potvrzení objednávky. V případě dopravy přes Českou poštu požadujeme platbu předem (není tedy možné zvolit v tomto případě dobírku), platba dobírkou je možná u dopravy přes Slovenskou poštu či přes Zásilkovnu.

Doprava:

Zásilkovna: Nejlevnější variantou dopravy je doprava přes Zásilkovnu, vaše objednávky si vyzvednete ve vámi určeném výdajním místě. Všechny výdajní místa najdete zde. Cena za Zásilkovnu je cca 3,03 EUR, dobírečné 0,45 EUR (ceny jsou platné k 20.7.2014)

Slovenská pošta: Vaše objednávka vám bude doručena na vaši doručovací adresu, doručení trvá několik dní. Cena za dopravu je 8,30 EUR, dobírečné 0,45 EUR (ceny jsou platné k 20.7.2014)

Česká pošta: Objednávky jsou doručovány na vaši adresu, doprava na Slovensko je letecká. Tato doprava je nejrychlejší ze všech námi nabídnutých variant dopravy. Objednávky bývají často doručovány za dva dny. V případě dopravy přes Českou poštu požadujeme platbu předem (není tedy možné zvolit v tomto případě dobírku). Cena za tuto dopravu je pro malé zásilky (tj. objednávky v hodnotě cca 25,- EUR) 5,66 EUR, pro větší objednávky 9,43 EUR (ceny jsou platné k 20.7.2014). Při objednávce, prosím, zvolte variantu poštovného "Česká pošta - zahraničí"!!!